Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem nám můžete psát vzkazy, případně dotazy

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Štěňátko

(rita, 20. 6. 2010 15:32)

Dobry den bylo by lepši zajit přimo na utulek mi chodime jednou za tyden nebo 14dni fotit pejsky,pujdem tam v ponděli tak pak vam mužu napsat jestli tam nějake štěne je,to je zatim jedine co mužu pro vas udělat

Re: Re: Štěňátko

(Monika Dvořáková, 21. 6. 2010 10:00)

Dobrý den, to budu moc ráda.

štěňátka

(Petra Smyčková, 18. 6. 2010 7:55)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na vaše štěňátka. Jestli by se mi mohli napsat jestli se hodí do bytu a jak velká asi budou, až vyrostou. Předem velice děkuji za odpověď. Hezký den
Smyčková

Re: štěňátka

(rita, 18. 6. 2010 9:00)

dobry den štěnatko od ruženky bude asi středni pejsek a to větši co je tak je křiženec dobrmana s vlčakem ono je lepši si zajit přimo na utulek,nevim zda tam ještě štěnatka jsou, ale jinak to od ruženky by jste mohli mit i v bytě,zaleži na vas jak si už pejska naučite

pady

(rita, 15. 6. 2010 17:13)

tak to jsem rada ja jak jela každy den z prace tak jsem prolizala parkem a nic ale hlavně že je doma av pořadku,Lada

Hledám Padyho - 3

(Ivana, 15. 6. 2010 16:19)

Děkuji za sdílení v pátrání po Padouškovi! JE ASI 2HODINY DOMA!!!!!!!!!!:-) , takže s radostí nezměrnou odvolávám akci!!!!
Našla jsem ho díky pánovi, který bydlí poblíž, který jej dnes viděl, tak jsem hned prošla , asi už po 100-té znovu ty místa...Byl to první člověk, který ho během 2 dnů viděl!!! a zrovna to vyšlo!. Padoušek už leží v pelechu, okoupaný (nevěřila bych co udělá ze psa 2 denné pobyt na ulici, napapaný, má ošetřené ranky asi po komárech nebo prolézaní bůh ví čeho a nahlas chrápe a my s Johnečkem to strašně rádi posloucháme - je to jako ezoterická hudba :-)

Bady2

(rita, 15. 6. 2010 11:41)

i daisy ma ve všem pravdu,

pady

(rita , 15. 6. 2010 11:31)

dobry den Ivanko,tsk co pady už jste ho našla L.

Bady2

(rita, 15. 6. 2010 11:29)

PRO PETRU,ja už toho mam opravdu dost,proč pořad řešite badyho,pejsek je v dobre rodině ma se dobře a je zajimave že maji druheho psa a i děti a pes je v pohodě a nikoho nepokousal a nikdo si na něj nestěžoval,ja už se psi zabyvam 15let a prošlo mi rukama spoustu psu jak služebnich tak i loveckych ale i jinych,na utulku jsem dělal a chodim tam i nyni pomahat a badyho jsem zažila byl to bezproblemový a fajn pes,ošetřovatele na utlku nemaji na starosti jen pejsky ale i praci kolem nich a když by se měli věnovat každemu psu tak by tam nic jinyho neděali a muselo by jich tam byt aspon 5lidi,když tam přijde pes tak nemužou vědět čim si ten pejsek prošel a jak snim bylo zachazeno a vy Petro poku jste tak chytra a pišete že mate psi sice nevim jake ale když jsi jdu na utulek pro psa a mam doma děti tak si určitě nevemu psa ktery je pěkny ale ktery by byl vhodny pro děti a určitě ne dospěleho ale štěně nejvice do 1roku,pokud jak pišete jste snim byli na veterině tak vas když něco boli tak se určitě taky branite že a tak je natom i ten pes,pokud si berete psa z utulku dospěleho tak musite taky nato myslet a chovat se kněmu jako ke štěněti a zachazet snim pěkně,ja dostala kavkazana když mu bylo pul roku a neuměl nic a ted je sněj pes 12lety a nedala bych jej pryč i když na mě občas zautočil dala jsem mu najevo že jsem panem ja a ne on a to si musite uvědomit i u utulkoveho psa,ošetřovatele nemužou hledat lidi a podle toho jake je tam plemeno že když si tam něko přijde pro vlčaka třeba a předtim měl jezevčiky tak mu to nebudem vymlouvat pokud potřebuje hlidače tak mu nebudou nabyzet pudla,ale už vime že mu nějaky ten pes rukama prošel a už na lidech pozname jaky bude ke psum,tak už tady neřešte badyho ale to jak hledat pejskum nove paničky ač je to vořišek nebo pittbul,každy pes si zaslouži novy domov než ten co měl předtim

Bady a jiní "hrozní" psi

(Daisy, 15. 6. 2010 10:20)

já pořád nechápu co řešíte?! Opatrovnice z útulku nedělají žádné ťuťu muňu!! a nikoho nenutí, aby si pejska vzali, naopak!!poskytnou lidem jim dostupné informace a nechají zbytek na uvážení nového majitele!! Starají se o pejsky, kteří nešťastnou náhodou přišli o svůj domov, ALE!!! většina jich tam je právě kvůli nezodpovědnosti lidí, kteří si nejsou schopni uvědomit, že pes je taky živá bytost, ne věc, se kterou budou manipulovat jako s neživým předmětem a musí za ni brát odpovědnost po celý!! jeho život a ne jen když nekouše nebo je mladý, zdravý a krásný!!!!
Uvědomte si, že pracovnice útulku mohou vlastnosti psa poznat jen velmi omezeně, mají jich tam i 30!!! a rozhodně nemají čas na každého psa tak jako lidé, kteří mají doma jen psa jednoho!!! Další věc je to, že pes se úplně jinak chová, když cítí, že je v bezpečí rodiny, neopuštěný a bezradný. Stres projevuje pes bez přetvářky, na rozdíl od člověka a v plné míře, dle základních instinktů. Když si člověk psa bere z útulku musí si uvědomit, že pes někde byl a něco prožil a musí opět znovu pochopit co jste za člověka a zda vám může věřit a co od vás očekávat a to právě chce čas a trpělivost a umět se vžít do jeho!!! pocitů. Pokud toto není člověk schopen pochopit,nechte jej zrovna v útulku, určitě se najdou lidi, kteří to pochopí a pochopit chtějí. Samaritánství a následné vyžadování jakosti 1A není na místě!!!
Pes velmi rychle pozná co si může dovolit a za co být vděčný, tak se radši zamyslete (bez urážky)nad sebou, zda jste tzv. ČLOVĚK (výkvět civilizace), tvor myslící, předvídající, empatický, kterého opuštěný pes potřebuje, protože pes by měl být snad (alespoň dle Darwina) na nižší úrovni ( někdy o tom pochybuji!!!, hlavně když vidím v novinách nebo televizi co je schopen člověk člověku udělat nebo udělat zvířatům!!!) Je štěstí, že jsem se potkala s mnoha lidmi, kteří takoví nejsou a to mj. dokázali i tím, že ikdyž problémy se psy měli, vyřešily je buď vlastním rozumem a intuicí a nebo pomocí lidí, kteří tomu všemu rozumí víc a mají zkušenosti. Jde o ochotu umět na někoho myslet a něco tomu obětovat!!!

Hledám Padyho - 2

(Ivana, 15. 6. 2010 7:15)

Ahojte, fotku jsem poslala na mail, ale jsem již domluvena jak s útulkem, tak s Mětskou policií, že mi dají ev. vědět.
Zatím ani nejmenší stopa, dokonce ani od lidí, které já i mí kamarádi potkáváme - jako by se po němzem slehla :-(

Bady 2 - odpověď

(Pavla admin, 14. 6. 2010 22:55)

Dobrý večer Petro!
Teď si dovolím psát za všechny zaměstnance útulku. U každého pejska, který v útulku je a někdo ho chce adoptovat, říkáme pravdu. Nedovolili bychom si někomu tvrdit, že je pejsek miláček, kdybychom sami věděli, že je agresivní. Taky ovšem není možné to, abychom při přijetí každého nového psa vzali do útulku malé dítě a "testovali", jak se pejsek v jeho přítomnosti zachová. Stejně tak je hloupá otázka typu "Jak se snese pes se slepicema?" a mnohé další. Tohle již není v silách zaměstnanců.
Bady byl po celou dobu, kterou byl v útulku naprosto bezproblémový, a to jak ke psům, tak k lidem. Myslím, že základní chybou u Vás bylo to, že jste pořídili dospělého psa k malému dítěti. Je téměř stoprocentní, že pokud pejsek nikdy s dítětem nevyrůstal, tak si na něho již nedokáže zvyknout. Takový pes nesnese tahání za uši, neustálé hlazení a pronásledování dítětem atd. K malému dítěti je třeba pořídit štěně, aby od začátku byl pejsek zvyklý na to, že on je na hierarchické pozici ve Vaší smečce až na posledním místě a nemůže si vyskakovat ani na nejmladšího člena rodiny. A tohle jste vy neudělali. Je tedy nesmyslné svádět chybu na Badyho. Také nemohu hodnotit situaci, kdy Bady údajně pokousal sousedku. Pes kouše jen v případě, že k tomu má důvod. Některému psovi stačí prudký pohyb člověka, kterého se lekne a ze strachu se na něho vrhne. Jinému zase pokud cizí člověk trochu jinak sáhne na člena smečky (např. poplácání po rameni), čímž vyjadřuje obranu. Každý majitel se musí snažit svému psovi porozumět a ne po něm chtít jen "sedni!" To by bylo asi vše z mé strany. Badymu samozřejmě přeju skvělého pána, který ho pochopí a pěkný domov, ve kterém bude spokojený.

Pady

(Pavla admin, 14. 6. 2010 22:34)

Dobrý den!
Poprosila bych Vás o zaslání nějaké Padyho fotky na náš email uvedený zde v kontaktech. V případě, že by se objevil v útulku, Vás budeme informovat. Pěkný den a hodn štěstí. Snad se brzy najde.

Bady 2

(PETRA, 14. 6. 2010 21:35)

Je sice krásné že se takhle zastáváte pejsků a hlavně Badyho,ale pravda je jiná a to je ta že agresor se z pejska stane výchovou jeho prvního majitele a to už žádný jiný nespraví,pokud nebude znát pravdu a nebude mít na něj čas!!!Badyho jsem osobně vzala na veterinu a měli jsme s panem doktorem co dělat aby ho nepokousal.Já sama mám dva pejsky,jednoho dokonce z hodonínského útulku Sama který byl taky vrácen z adopce nějakými lidmi,zkontaktovala jsem se s nimi a bylo mi řečeno že ho vrátili proto že stále štěkal a sousedi si stěžovali.Mi si ale Sama nemůžeme vynachválit i když štěká,je to proto že nás hlídá a upozorňuje na lidi,kteří se potulují třeba po našem pozemku,takže ideální hlídač a hlavně miláček rodiny.Ale i přesto se budu opakovat a znovu upozorním na Badyho.To není totiž jen tak vzít si pejska z útulku,když má někdo malé děti a vy všichni tady litujete pejsky ale nejste schopni do očí novým majitelům říct i rizika,jen proto aby pejsek měl domov!!!!TO SNAD NEMYSLÍTE VÁŽNĚ!!!Potom to bude pro pejska ještě horší když ho zase někdo vrátí jen proto že mu tady vy a všichni ostatní povídají jaký je to miláček...to je asi všechno co jsem chtěla říct všem kteří se stavíte za to jak raději nechat ublížit dětem,než aby jste řekli pravdu a snažili se najít pána který rozumí pejskům rasy bígl a dovede pejska převychovat!!!!!!!Jelikož bígl je plemeno,které potřebuje neustálí pohyb a ne ležet na zahradě...Dobrou noc a zamyslete se nad tím že i když chcete pomoct pejskům a děláte tady to vaše ťuťu ňuťu tak spíše zavíráte oči před tím že by Bady mohl najít pána který by mu dovedl dát hodně lásky a hlavně hodně pohybu.Určitě by jste se tady nepostavili za to kdyby tady někdo napsal že pejsek někomu ublížil...ne sousedka,ale Bady...opakovaně říkám Bady se stane miláčkem pána,který nebude mít děti,jiného psa a který mu dá hlavně hodně lásky a pohybu...a hlavně pána který ROZUMÍ pejskům tohoto plemena...

Hledám Padyho

(Ivana, 14. 6. 2010 19:36)

Ahojte,
včera , tj. 13.6., ve 13.00 se nám ztratil náš Padoušek a nemůžeme jej stále najít, byť pátrací akce obsahovala 10 hledačů v různých místech Hodonína.
Proto Vás prosím o jakoukoli informaci o jeho pohybu nebo pobytu.
Pady je kříženec , má krátkou srt, bílo černou. Fleky jsou větší i menší (kropenatý), vysoký asi 40 cm a je plachý. Raději jej nechytat a zavolat mi nebo na Městskou policii Hodonín!
Jakoukoliv informaci prosím na tel číslo 721682119 nebo do této knihy návštěv. Děkuji moc! Hledající Ivana a jeho kamarád Johneček

Ubytování - odpověď

(Petra admin, 11. 6. 2010 20:45)

Dobrý den,
do konce tohoto měsíce máme bohužel plno, takže pejsky na hotel již nepřijímáme. Záleží tedy na termínu Vaší dovolené. Doporučila bych Vám zavolat si přímo do útulku a (pokud budete chtít pejska u nás ubytovat v červenci) předem si rezervovat termín. Během zítřejšího dne je na útulku paní vedoucí, tak by Vám sdělila veškeré informace.
Hezký den

ubytování

(Martina, 10. 6. 2010 11:17)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by bylo možné u Vás ubytovat mého pejska? Byl by to týden, možná jen víkend. Je to kvůli dovolené, kam se mnou nemůže. Pokud je to možné, zajímá mě i cena. Moc děkuji za odpověď.

rita

(SCOTTY, 5. 6. 2010 11:02)

moc děkuji všem kteři maji zajem o Scotta,moc vam děkujeme za přispěvky na něj,jsem rada žese najdou i takovy lidi kteři chtěji nějak pejskum pomoct,děkuji jmene celeho utulku a pejsku,

SCOTTY

(Daisy, 4. 6. 2010 23:27)

Moc Vás všechny zdravím a děkuji za vyřízení virtuání adopce.Ještě dnes dávám trvalý příkaz k pravidelnému zasílání finanční částky na podporu Scottíka. Myslím, že se připojí i další lidičci, kterým osud Scottíka není lhostejný a najde se taky hodný člověk,který mu poskytne nový domov!! Holky, bylo by dobré u Scottíkovy fotky uvést :virtuální adopce možná...Pokud bude něco nového, dejte vědět díky!!!

PSI Z ÚTULKU

(Alena, 3. 6. 2010 21:31)

Dobrý den,
v reakci na agresivitu psíku z útulku Vám chcu jenom sdělit že je to vždy jenom na majiteli a jeho očekáváních. Já jsem chtěla psa z útulku protože jsem chtěla pomoct, teď mám psa, který sice neposlouchá na slovo, ale když nás minulý týden napadl vlčák, tak se za mě okamžitě postavil. A že neumí dávat pac, tak neumí, to já k životu nepotřebuju. Pro mě je hlavní, že se za mě postavil můj pes.
Zdravím všechny a všem pejskům přeji mít tu možnost postavit se za své majitele. Mala jsem 3 psy a teď mám čtvrtého. První dva byli s papírama a rozmazlení. Neuměli nic, jenom leželi na gauči, poslední dva byli odložení, jeden z útulku a jednoho jsme našli zbídačeného na ulici. A VĚRNĚJŠÍCH PSŮ JSEM NEPOZNALA


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76

následující »