Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem nám můžete psát vzkazy, případně dotazy

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Brit a Kelly

(Andrea Berglová, 4. 1. 2016 14:26)

Dobrý den, zdravím z Velké a přeji všem kteří se starají o nalezené a opuštěné pejsky a kočičky do nového roku hodně zdraví a spokojenosti a pevných nervů.
O vánočních svátcích jsme s přítelem opět navštívili útulek. Pro Kelly jsme přivezli pelíšek, snad se jí líbí a doufám, že se brzy najde i někdo kdo si ji z útulku adoptuje. Pokud je to možné dejte jí prosím pelíšek sebou. Ošetřovatelky ji chválili jen prý nechce na vodítko. Už se to zlepšilo? U Brita jsme našli cedulku kouše, prý napadl jednoho zájemce. To mu vyhlídky na adopci příliš nezlepšuje. Tak nás napadlo, že bychom také podepsali nějaký vámi zhotovený formulář a zkusily Brita navštívit na vlastní nebezpečí přímo v kotci. Tak bych ráda poprosila na koho se mám v této věci obrátit a jak postupovat. Snad nám projeví více důvěry a možná později s naší pomocí začne věřit i dalšímu zájemci. Děkuji za vaši odpověď. Andrea Berglová

Re: Brit a Kelly

(Šárka Krakovská, Zoo Hodonín, 5. 1. 2016 14:16)

Dobrý den,
Kelly je v pohodě, jen zatím nechodí ven kvůli hárání. Nechceme nic riskovat.
Brit napadl hned několik lidí, a to včetně ošetřovatelek, které se o něj denně starají. Vzhledem k tomu, že se jeho reakce na okolí spíše zhoršují, nikoho již k němu nepouštíme. Ošetřovatelky se s ním snaží nadále komunikovat, aby bylo možné alespoň vstoupit k němu do výběhu.

Hans--------- jmenuje s Endy

(Tomáš Dominik, 2. 1. 2016 22:26)

Dobrý den,
jsem velmi rád že jsme našli našeho pejska Endyho, pod Vašim jménem Hans 7 let. Má ve skutečnosti 14 let a zitra, to je v neděli si pro něj přijedeme.
S pozdravem Tomáš Dominik
Měl by to být on podle fotky.

venceni

(Sítek , 30. 12. 2015 19:21)

Chodíme venčit a jde vidět, že ošetřovatelé se snaží vytvořit co nejlepší podmínky pro pejsky.Co se týče jak krmení a čistoty tak i celkově přístupu.

venčení

(L., 26. 12. 2015 10:04)

Dobrý den, bude možné od 25 do 30.12 možné venčit ?

Re: venčení

(Lenka P., 26. 12. 2015 19:47)

Dobrý večer,
pejsky je možné venčit v otevírací době tzn. po - pá 9:00 - 10:00 a
14:OO - 15:00
so - ne 9:00 - 10:00
13:00 - 15:00

Vánoce

(Veronika, 22. 12. 2015 20:14)

Dobrý den,bude otevřeno i 24.12+čas a možno donést dárečky pro pejsky.Děkuji

Re: Vánoce

(Lenka P., 22. 12. 2015 20:56)

Ano, 24.12. bude otevřeno do 12:00 hod.

zmneny k horšímu

(doposud spokojena vencitelka, 15. 12. 2015 17:05)

Dobry den, jsem dlouholetá venčitelka pejsku na utulku a souhlasím stim ze od té doby co tam je nova starší paní vencitelka tak to de Skopce. Ato ze člověk musí cekat než si ho všimne protože fakt furt jen hladí pejsky a nebo je schovaná a nic neděla je pravda , když tam jsou ty jiné ošetřovatelky tak je člověk většinou zaskočí když uklízí a nebo komunikují z návštěvníky. a ani nepucuje psi na venčeni co vždy se pucovali. At se dostavím v různých hodinách tak toje to samé, paní je nekomunikativní a dokonce bych řekla ze tam je i nerada. Asi už venčit chodit nebudu protože stejně my žádného pejska nepučí kromě jednoho nebo par furt dokolečka. Můj dojem je že ta starší paní to nezvládá a nemá k těm psům ani vztah.

Re:reakce na anonymy sledovač CESAR MILLAN všech poučných seriálu

(Petr Vrána, 20. 12. 2015 11:44)

Souhlasím z Jiřím Štenclem co napsal?! nikdy z téma psama nebil problém tak nechápu co ta stížnost nebo co se to snaží dokázat psi, maj své podminky čistota a nakrmeni,věřím že paní venčitelka neumi z pejskama chodit abi pejsky uměli se pěkně venčit ale aby tahali a přiškrcovali se.děkuji

reakce na anonymy

(Jiří Štencl, 18. 12. 2015 1:03)

Jsem venčitel pejsků a do útulku chodím rok ,prakticky denně.Musím říci, že útulek a pejsci jsou ve velmi dobrém stavu, v bezpečí, v čistotě, nakrmeni, napojeni a mají veterinární kontrolu.Je to zásluha všech paní ošetřovatelek, jejich práce není lehká.Nikdy se mě nestalo,že bych měl s vydáním psa k venčení problém.Paní Ištvánková dělá svoji práci stejně svědomitě, jako ostatní ošetřovatelky. Celá tato diskuse bohužel jen celý útulek poškozuje a je zbytečná. Útulek je veřejně přístupný a kdokoliv se může v návštěvních hodinách bez předchozího ohlášení na pejsky podívat a zjistit v jakém jsou stavu.

Reakce na anonymy

(Veronika Pavlíková, 17. 12. 2015 18:26)

Milá anonymní paní venčitelko proč myslíte že paní Ištvánková nemá vztah k pejskum? Podle toho co tam píšete tak nejste žádná paní venčitelka ale zaměstnanec ZOO a utulku. Každý seriozní člověk pokud má čisté svědomí tak se podepíše. Přeju hezké vánoční svátky

Reakce na anonymy

(Jana Bezúšková, 16. 12. 2015 22:13)

Jsem dlouholetá "pejskařka" a mám i dvě kočičky a mezi milovníky pejsků spoustu přátel, a proto musím reagovat na předchozí negativní příspěvky.
Všichni mí známí se shodují, že současné vedení hodonínského psího útulku je ve velmi dobrých rukách. Nechápu vůbec zmíněné příspěvky, a tak nějak mi to připadá, že to zavání osobním útokem, ale v tomto případě opravdu na velmi nesprávném místě. Mám osobní informace od více lidí, že jsou velmi spokojeni s přístupem nové pracovnice psího útulku a také se stavem pejsků i s péčí, které se jim v současné době dostává. Vím, že vše je jenom úhel pohledu a někoho pohanět je velmi jednoduché, ale v tomto případě se opravdu musím ozvat, protože vím, že pejsci jsou nakrmení, v čistotě a je o ně pečováno s nesmírnou láskou. Vše je dle mého názoru nehorázná pomluva, což koneckonců potvrzuje i fakt, že se jejich pisatel ani nebyl schopen pod svá slova podepsat.
Vše dobré všem v probíhajícím adventu a krásné dny pejskům i všem dobrým lidem:-)
Srdečně zdraví Jana Bezúšková

Můj názor

(Anonym , 14. 12. 2015 21:25)

Dobrý den, chtěla bych jen vyjádřit svůj názor na momentální stav útulku. Jsem dlouhodobá venčitelka a vždy bylo vše v pořádku, jak stav útulku, psů i zaměstnanci. Ale od doby, co je zde nová paní, p. Ištvánková, tak je vše vzhůru nohama. Jen co vejdu přes práh branky a přiblížím se ke kotcům, zacítím neuvěřitelný zápach výkalů. Kotce nejsou vyklizené, ano chápu, že psi mají své potřeby a vyprazdňují se v neurčitých intervalech, ale i tak by se to mělo aspoň jednou za čas vyklidit a ne že tam přijdu v 13:00 hod dopoledne a když odcházím po 15:00 hodině, tak se nepořádku v kotcích paní ani nedotkla a to nemluvím jen o výkalech, pod boudama se hromadí kupa chlupů a poházených granulí. Když bych měla zmínit přicházející venčitele, tak ze strany paní Ištvánkové je to naprostý nezájem, zatím co přijdou lidé a chtějí si půjčit pejska na venčení, tak paní je zatím buď někde za rohem nebo se věnuje hlazení jednoho ze psů v kotci a lidi pak čekají než si jich vůbec někdo všimne. Dále psi jsou od téhle doby neukáznění a neposlušní, vůbec už nereagují na pokyny od ostatních zaměstnanců k tomu, aby přestali štěkat déle než je nutné. A taky jeden ze psů začal být agresivní, ze začátku to byla hodná a přátelská fenka, ale od doby co je zde nová paní na všechny jen vrčí, cení zuby a při pokusu si ji pohladit vyjede po ruce a byla by schopna i kousnutí. Můj názor je takový, že od doby co je zde paní Ištvánková je vše úplně odlišné tomu, jak by to mělo v útulku vypadat, aby byli psi i návštěvníci spokojení. To je vše co jsem měla na srdci.
Děkuji za přečtení mého názoru.

Re: Můj názor

(Alena Ištvánková, 15. 12. 2015 7:32)

Vážená paní, právě jsem si přečetla Váš názor a přiznám se, že mi je do breku, pejsky uklízím ráno a poctivě, pokud mrzlo vylívala jsem jim kotce teplou vodou, kanálky čistím a prolívám savem, deky kontroluji a měním průběžně, čistím kotce i před tím než příjdou venčitelé, ale jsou dny kdy se nakupí i jiná práce nebo pejsci po mrazivé noci dostanou průjem a tak se práce stává nekonečnou. Všem pejskům se snažím dát jen to nejlepší, poctivě si stanovuji krmné dávky, každý byť menší zdravotní problém řeším s veterinářkou. A co se týká venčitelů, vždy se jim věnuji a snažím se o každém pejskovi jim říct co nejvíce informací a vždy jim být nápomocná. Moc mě mrzí Váš názor na který máte samozřejmě právo a nechci aby tato odpověď vypadala jako obhajoba. Mám toho na srdci ještě spoustu co by se dalo napsat, ale myslím si, že je zbytečné Vám oponovat, cítím jen smutek. Alena Ištvánková

zmneny k horšímu

(doposud spokojena vencitelka, 15. 12. 2015 17:03)

Dobry den, jsem dlouholetá venčitelka pejsku na utulku a souhlasím stim ze od té doby co tam je nova starší paní vencitelka tak to de Skopce. Ato ze člověk musí cekat než si ho všimne protože fakt furt jen hladí pejsky a nebo je schovaná a nic neděla je pravda , když tam jsou ty jiné ošetřovatelky tak je člověk většinou zaskočí když uklízí a nebo komunikují z návštěvníky. a ani nepucuje psi na venčeni co vždy se pucovali. At se dostavím v různých hodinách tak toje to samé, paní je nekomunikativní a dokonce bych řekla ze tam je i nerada. Asi už venčit chodit nebudu protože stejně my žádného pejska nepučí kromě jednoho nebo par furt dokolečka. Můj dojem je že ta starší paní to nezvládá a nemá k těm psům ani vztah.

Kelly a Brit

(Andrea Berglová, 14. 12. 2015 14:40)

Dobrý den, tak vás zase zdravím z Velké nad Veličkou, kde se nám opět objevil ztracený pejsek, vlastně fenka. Poprvé byla viděna v obci v sobotu 12.12., a dnes dopoledne jsme ji bohužel museli umístit ve vašem útulku. Dala jsem jí jméno Kelly. Její osud je ještě smutnější než Britův, protože se jedná o mladou psí maminku, která nejspíše rodila před několika dny, možná dokonce někde na skrytém místě u nás v obci. Vzhledem k špatnému počasí nejspíše štěňátka nepřežila, zatím se mi nepodařilo je dohledat. Prosím o nějaké informace o jejím zdravotním stavu a jak snáší pobyt v útulku, a také něco o tom, jak to bude nadále s Britem. Paní, která měla dnes službu mi sdělila, že Brit v neděli někoho pokousal. Snad se alespoň Kelly podaří najít o Vánocích někoho kdo se o ni lépe postará. Doufám, že se mi podaří oba pejsky v době svátků navštívit, i když nejlepším dárkem pro ně by byla adopce. Děkuji za Vaši odpověď. Andrea

Re: Kelly a Brit

(Šárka Krakovská, Zoo Hodonín, 14. 12. 2015 17:50)

Dobrý den,
Kelly bude v pořádku, žere dobře, jen se jí u nás moc nelíbí. Snaží se z kotce dostat pryč a naříká. Ale snad si brzo zvykne.
V neděli se u nás zastavil pán, který si Brita chtěl vzít. Kolegyně mu vysvětlila situaci a pán se rozhodl, že to zkusí. Bohužel Britovi nepadnul do oka. Tento týden čekáme ještě jednoho zájemce, tak uvidíme, jestli to půjde.
Kontaktovali jsme několik odborníků, kteří by mohli Britovi pomoci, ale zatím nejsme na ničem kontkrétním dohodnutí.

Vánoce

(Alice, 12. 12. 2015 21:03)

Zdravím,
můžeme se jen podívat do útulku v době Vánoc pro pejsánky?

Re: Vánoce

(Šárka Krakovská, Zoo Hodonín, 12. 12. 2015 21:11)

Dobrý den, klidně se zastavte.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76

následující »